יום שני, 21 בינואר 2019

מסע אל העבר עם נספרסו "קפסולת זמן" לבתי הקפה של איסטנבול וונציה


נספרסו יוצרת חזרה בזמן לצאת למסע של טעמים אל בתי הקפה ההיסטוריים והראשונים של איסטנבול וונציה עם תערובות חדשות במהדורה מוגבלת: Café Istanbul  ו- Caffè Venezia בהשראת בתי הקפה ההיסטוריים שפעלו בערים אלו והאווירה התוססת ומלאת החיים ששררה בהן.
מסע אל העבר עם נספרסו "קפסולת זמן" לבתי הקפה של איסטנבול וונציה

על עיצוב הקפסולות אחראי האמן הנחשב Young Rascal אשר עיצב את הקפסולות באיורים ססגוניים ועכשוויים עם קריצה לעבר כדי להציע  לאוהבי הקפה טעימה חווייתית של בתי הקפה של פעם.

Café Istanbul

איסטנבול מאז ומעולם הייתה כור היתוך המשלב תרבויות וטעמים. לפני עידן העיתונים, בתי הקפה של איסטנבול שימשו מקום מפגש חי ותוסס לחלפת רעיונות ודעות. 
תערובת קפה איסטנבול בעלת תווים ארומטיים עוצמתיים, תסחף אתכם ישירות אל לב האווירה התוססת וההומה של אותה תקופה  בבתי הקפה באיסטנבול
מארז בעיצוב גווני כחול ותכלת עם פרח מוזאיקה מנוקד בצהוב. תערובת המשלבת פולי קפה מוקה תימן יחד עם פולי קפה מהודו, ויוצרת ספל קפה מיוחד במינו עם טעמי קלייה מובחנים ותווי תבלין.

דרגת חוזק: 10 
המלצת שתייה עם חלב: "נגיעת" חלב
המלצת הגשה: אספרסו (25 מ"ל)  או  (40 מ"ל) 
מחיר מומלץ לצרכן: 25.5 ש"ח לשרוול

Caffè Venezia

ונציה תמיד הייתה השער היצירתי לאירופה, עם היסטוריה רבת שנים, תרבות מתירנית וחיבה עזה לאומנות, מוסיקה ופסטיבלים. מה הפלא אם כן שבתי הקפה בוונציה, הפכו לעתים קרובות, לתערובת של אלגנטיות, תעוזה, פראיות וחן. תערובת הקפה החדשה מאופיינת בפרופיל אלגנטי ומאוזן, בהשראת בתי הקפה המיוחדים של ונציה והאווירה הרומנטית המאפיינת כל כך את העיר
מארז בעיצוב חום עם מגע פרחוני בגווני החום והצהוב. תערובת ייחודית של פולים מאתיופיה ה-Harrar ופולי ערביקה מהודו, היוצרים ספל קפה עם ארומות אקזוטי של המזרח. תווים ארומטיים עוצמתיים ופרחוניים משולבים יחדיו בתערובת קפה זו, בזכות פרופיל הקלייה המורכב של הפולים.

דרגת חוזק: 7
המלצת שתייה עם חלב: "נגיעת" חלב. המלצת הגשה: אספרסו (40 מ"ל) או לונגו (110 מ"ל).
מחיר מומלץ לצרכן: 25.5 ש"ח לשרוול

דבר הבריסטה

עילי שוורצמן מנהל תחום הקפה בנספרסו ישראל: "תערובות הקפה החדשות Café Istanbul  ו- Caffè Venezia מעניקות לאוהבי הקפה קפיצה קטנה אל העבר, עם טעימה מהשווקים ובתי הקפה של איסטנבול או מאווירת הרומנטיקה של וונציה, מבלי אפילו לקנות כרטיס טיסה..." 

ספלי Origin – ספלי חיבוק

ואם יש קפה טוב כדאי שיהיו ספלים מפנקים. יש לנספרסו ספלי אספרסו (80 מ"ל) ואספרסו לונגו (180 מ"ל) מעוצבים שמתאים לתערובות הקפה שיקחו אותנו בזמן. הספלים עוצבו ע"י India Mahdavi בהשראת צורתו הראשונית של פול הקפה. הודות לקימורים ולחוסר השלמות העדינה שלהם מדובר בחווית קפה רב חושית הספלים יפים למראה ומרגיש טבעי לעטוף אותם בכף היד.


הספלים עשויים מחרסינה סינית מסורתית כפולה בתהליך קפדני המשלב טכניקות עתיקות ומודרניות. מבחוץ הם לבנים ובפנים בצבע קרם הם בטוחים לשימוש במדיח הכלים אך עשויים בעבודת יד ולכן רגישים לכתמים ויש לבצע שטיפה ידנית מיד לאחר השימוש בכוס. 
מחיר זוג ספלי אספרסו 85 ש"ח, זוג ספלי אספרסו לונגו 95 ש"ח.

מידע

ניתן לרכוש באתר נספרסו www.nespresso.com  בשירות הטלפוני 2500* ובבוטיקים ברחבי הארץ. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Subscribe

תוויות

Flickr